Студія ІДЕЯ

Правила роботи Студії ІДЕЯ

Правила Студії ІДЕЯ

Якщо ви вибрали нас, і готові розпочати співпрацю з РА "Студія ІДЕЯ", то це означає, що ви дали мовчазну згоду на дотримання деяких правил.

Повагу.

Ввічливість і коректність є необхідним чинником для роботи будь-якої організації і будь-якої людини, це забезпечує внутрішній комфорт і впорядкованість.
Підвищений тон голосу, грубість і хамство, можуть вибити з колії старанного працівника, особливо, якщо людина працює в області припускає творчість і креатив.
Грубість згубно впливає на його концентрацію і зібраність, це навіть позначається на термінах виконання і якості замовлення.

Якщо ви належите до типу людей, які вважають, що, поскандаливши, вони отримають знижку або що, краще за всіх знають, як нам треба працювати, то ви потрапили не в те агентство, де з вами будуть співпрацювати.

Про передоплату.

Ми працюємо за такою схемою: після того, як ви надали або затвердили макет поліграфічної продукції, ми чекаємо від вас передоплати, і починаємо вдумливо і якісно втілювати ваш макет в життя!

Способи оплати у нас стандартні. Ви можете принести гроші безпосередньо в офіс, перевести безготівковим розрахунком через банк, або скористатися депозитною системою (у разі внесення грошової суми на депозит, він буде враховуватися при наступному замовленні в якості передоплати).

Знижки і ціни.

Продукція та послуги Студії ІДЕЯ, а так само ціни на них, чітко вказані в прайс-листі, і не можуть бути змінені без дозволу керівництва.
Рекламне агентство "Студія ІДЕЯ", з радістю надає тимчасову або постійну знижку при дотриманні двох умов: ви повинні бути постійним замовником ( працюєте з нами не менше півроку, і робите замовлення як мінімум раз на місяць), і друге, ви зробили замовлення на суму більше 3 тис. грн.
З усіх питань про знижки слід звертатися тільки до керівництва Студії ІДЕЯ. Менеджер і вже тим більше дизайнер, ці питання вирішувати не уповноважені.

Скільки коштують послуги дизайнера?

Розробка макета та виготовлення продукції - це два різних процесу, і тому, оплачуються окремо, іншими словами: вартість виготовлення макета ніяким чином не може входити у вартість виготовлення замовленого матеріалу.

Ціна виготовлення макета повністю залежить від складності роботи і часу, який буде витрачено дизайнером, поки ви не прийдете до повного порозуміння. Те, наскільки робота з вашим макетом буде складна, вирішує дизайнер Студії ІДЕЯ.

У затвердженому прайсі вказана ціна на вартість первинного макета, до того як ви вирішили внести свої власні корективи, якщо коригування продовжують вноситися протягом більш тривалого часу, то це вплине на його вартість – вона збільшитися.

Як кажуть мудрі люди, поганих макетів не буває, бувають люди з іншими смаками і баченням, всі макети виготовлені враховуючи всі вимоги замовника, при сприянні досвідченого і талановитого дизайнера, і виглядають вони рівно настільки, скільки вони коштують. І навіть якщо вам зовсім не сподобався макет, ви зобов'язані сплатити за нього.

Поліграфічної продукції обов'язково потрібно макет!

І це не намальована від руки візитка, або не набрана в Wordе схема, це спеціалізовано розроблений на спеціальній програмі, електронний шаблон майбутнього поліграфічного виробу в масштабі 1:1.
Адже макет повинен не тільки добре виглядати, але і бути впізнаваним і зрозумілим для обладнання, яке буде його надалі друкувати.

" підготовка до друку, а так само розробка макетів робиться поліграфічними дизайнерами – це люди знаючі закони композиції, що мають досвід роботи з графікою, знаючі поліграфічні технології, і знайомі з розробкою макетів на особистій практиці.

Якщо замовник принесе макет, не відповідає вимогам даної поліграфічної продукції, та друковані матеріали приготувалися з дефектами, то Студії ІДЕЯ, не несе ніякої відповідальності, тому як макети виготовлялися не її співробітниками.

Затвердження макетів.

В обов'язковому порядку, всі макети проходять процедуру затвердження замовником. Твердження – це перевірка текстового наповнення, зовнішнього вигляду та виконання.

Як тільки макет затверджено – замовник дав згоду у письмовому або електронному вигляді, його все влаштовує, виріб готують до друку.

Ви повинні мати на увазі, що як тільки макет затверджений, вся відповідальність за знайдені в макеті помилки лягають на плечі замовника. Студії ІДЕЯ стежить за тим, щоб якість друку і технічні вимоги відповідали високій якості виконання.

Офіційна печатка.

Якщо вам потрібні документи з печатками або водяними та іншими захисними знаками, проходьте мимо, ми їх не друкуємо.

«Печатка» повинна потрапляти на папір тільки за допомогою спеціального кліше з чорнилом, а переносити печатку за допомогою принтера – це підробка, заборонена законом.

Якщо звернутися до законодавства України, то там сказано, що роздруківка захисних документів дозволена тільки при наявності напівпрозорого напису "Копія" який повинен проходити через весь документ.

Студія ІДЕЯ Бровари, дизайн Бровари, реклама Бровари, поліграфія Бровари

Студія ІДЕЯ Бровари - 7 років роботи на рекламному ринку.
Студія ІДЕЯ Бровари - тільки якісна продукція.
Студія ІДЕЯ Бровари - відповідальність за роботу.
Студія ІДЕЯ Бровари - професійний дизайн.

м.Бровари,
бул.Незалежності 14,
поверх 4, офіс 8