Студія ІДЕЯ
Студія ІДЕЯ Бровари - 7 років роботи на рекламному ринку.
Студія ІДЕЯ Бровари - тільки якісна продукція.
Студія ІДЕЯ Бровари - відповідальність за роботу.
Студія ІДЕЯ Бровари - професійний дизайн.

Студія ІДЕЯ - вірний провідник до успіху!

Дизайн
Візитки
Пластикові карти
Флаери
Листівки
Вітальні листівки
Буклети
Календарі
Наліпки
Хенгери
Папки
Конверти
Блокноти
Цифровий друк
Плакати
Самоклеюча плівка
Банер
Табличка, вивіска
Мобільний стенд
Магніти
Ручки
Кружки
Пакети

Яскрава, креативна реклама, що легко запам'ятовується - надійний і щасливий талісман для успіху і процвітання будь-якого бізнесу.

Як же досягти того, щоб саме вашу рекламу потенційні клієнти виділили із загальної маси? Природньо, - зробити її бездоганно якісною, внести відповідну оригінальну "родзинку" і розмістити в потрібному місці. Усе це, і багато іншого, що стосується оформлення та друку "правильної" реклами - готовий для вас виконати, на вищому рівні, творчий колектив Студії ІДЕЯ.

Наші роботи можна відрзнити по незмінно високій якості, а для кожного нового проекту ми використовуємо тільки свіжі ідеї і неповторний унікальний дизайн. У роботі ми в першу чергу відштовхуємося від індивідуальних побажань кожного замовника, а при оформленні візиток, буклетів, вивісок та іншої реклами, наш дизайнер враховує усі тонкощі грамотного піару, тому створена нами реклама завжди ефективна!

Ваша реклама стане помітною і не зіллється з іншими, а позитивний результат нашої співпраці ви гарантовано зможете помітити вже найближчим часом.

Ми піклується про свою репутацію, саме тому ми пропонуємо бездоганну якість за доступною ціною і викладаємося на повну силу, щоб кожен клієнт залишився задоволений нашою роботою!

Студія ІДЕЯ також виступає спонсором в багатьох соціальних та благодійних проектах.

Студія ІДЕЯ Студія ІДЕЯ Студія ІДЕЯ Студія ІДЕЯ

З повагою
колектив Студії ІДЕЯ.
Дизайн. Реклама. Поліграфія. Бровари.

м.Бровари,
бул.Незалежності 14,
поверх 4, офіс 8