Студія ІДЕЯ

Зверніть увагу! Працюємо за плаваючим графіком.
Якщо хочете прийти в офіс, попередьте нас заздалегіть.

Реклама

Зовнішня реклама – наіболлее ефективний спосіб демонстрації Вашого бізнесу. Недорога, зовнішня реклама має набагато більше переваг в порівнянні з аналогової на радіо або телебаченні, яка є більш дорогою, але не завжди ефективною.

Розміщення зовнішньої реклами у вигляді плакатів, вивісок - працює на вас 24 години на добу, залучаючи тисячі поглядів, тим самим, формуючи особливий імідж вашої кампанії. Це вигідне і ефективне капіталовкладення для будь-якого бізнесу. З допомогою оutdoor реклами у вас з'являться нові клієнти і сформується власний імідж.

Крім того, недорога зовнішня реклама весь час перед очима потенційних клієнтів. Її не можна ні перейти, ні перегорнути. Вона в будь-якому разі не залишиться без уваги.

Сьогодні в рекламних агентствах зовнішня реклама – це важливий вид діяльності. Недорога зовнішня реклама користується великим попитом у підприємців, так як є відмінними способами для фірм заявити про себе, свої товари або послуги.

Студія ІДЕЯ пропонує виготовлення будь-якої реклами. Фахівці компанії втілять в життя будь-яку вашу ідею. Реклама курується від самої ідеї до реалізації його в готовому вигляді.

студія ідея, ідея Бровари, дизайн, реклама, поліграфія, таблички, вивіска, плакат, плівка самоклеюча, оракал, банер, табличка, вивіска, мобільний стенд, х-банер

Студія ІДЕЯ Бровари - 7 років роботи на рекламному ринку.
Студія ІДЕЯ Бровари - тільки якісна продукція.
Студія ІДЕЯ Бровари - відповідальність за роботу.
Студія ІДЕЯ Бровари - професійний дизайн.

м.Бровари,
бул.Незалежності 14,
поверх 4, офіс 8